Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Version
hu: Verzió

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Custom
hu: Egyéni

en: Up
hu: Fel

en: System
hu: Rendszer

en: General
hu: Általános

en: Close
hu: Bezár

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Sidebar Left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Show row weights
hu: Sorok súlyának mutatása

en: Hide row weights
hu: A sorok súlyának elrejtése

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)
