Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Version
is: Útgáfa

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Web Server
is: Vefþjónn

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Up
is: Upp

en: System
is: Kerfi

en: General
is: Almennt

en: Close
is: Loka

en: Show
is: Sýna

en: Hide
is: Fela

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Show row weights
is: Sýna línuvægi

en: Hide row weights
is: Fela línuvægi

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
