Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Version
km: កំណែ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Close
km: បិទ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Show row weights
km: បង្ហាញ​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក

en: Hide row weights
km: លាក់​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក
