Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: General
mr: साधारण

en: Close
mr: बंद

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
