Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Close
se: Gidde

en: Show
se: Čájet

en: Hide
se: Čiega
