Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Version
sq: Versioni

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Custom
sq: E personalizuar

en: System
sq: Sistemi

en: Show
sq: Shfaq

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
