Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Manage
ar: تسيير

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: OK
ar: موافق

en: Advanced
ar: متقدم

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Close
ar: إغلاق

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Sources
ar: المصادر

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Info
ar: معلومات

en: About
ar: حول
