Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc13) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
