Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc13) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: weight
kn: ತೂಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Regular expression
kn: ಹುಡುಕು

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Customize
kn: ಗ್ರಾಹಕೀಕರಿಸು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
