Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc14) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Text
jv: Teks

en: Security
jv: Jagabaya
