Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc15) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Text
ast: Testu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Close
ast: Zarrar
