Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc15) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: weight
gu: ક્રમ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Text
gu: લખાણ

en: Close
gu: બંધ
