Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc15) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: weight
ka: წონა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Manage
ka: მართვა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Domain
ka: დომენი
