Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc15) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: weight
ro: greutate

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Manage
ro: Administrați

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Domain
ro: Domeniu

en: Close
ro: Închideți

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: Services
ro: Servicii
