Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc16) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: weight
da: vægt

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Text Settings
da: Tekstindstillinger

en: Path
da: Sti

en: Manage
da: Administration

en: Text
da: Tekst

en: Always
da: Altid

en: Domain
da: Domæne

en: Security
da: Sikkerhed

en: Close
da: Luk

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: Customize
da: Tilpas

en: Decline
da: Afslå

en: Cookie domain
da: Cookie-domæne

en: Powered by
da: Drevet af
