Klaro Consent Management (3.0.0-rc3) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Security
jv: Jagabaya

en: Sources
jv: Sumber

en: About
jv: Ngenani
