Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Required
de: Zwingend

en: Domain
de: Domäne

en: Info
de: Information
