Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Manage
cs: Správa

en: Always
cs: Vždy

en: Domain
cs: Doména

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Close
cs: Zavřít

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Styling
cs: Stylování

en: Accept all
cs: Přijmout vše
