Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: weight
et: kaal

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Manage
et: Halda

en: Text
et: Tekst

en: Always
et: Alati

en: Domain
et: Domeen

en: Close
et: Sulge

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Texts
et: Tekstid

en: Service
et: Teenus
