Klaro Cookie & Consent Management (3.0.1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Manage
ar: تسيير

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Domain
ar: النطاق

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Close
ar: إغلاق

en: Customize
ar: تخصيص
