Klaro Cookie & Consent Management (3.0.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: weight
kk: салмақ

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст
