Klaro Cookie & Consent Management (3.0.1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: weight
mr: वजन

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Close
mr: बंद
