Klaro Cookie & Consent Management (3.0.2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
