Klaro Cookie & Consent Management (3.0.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Text
cy: Testun

en: Close
cy: Yn agos

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl
