Klaro Cookie & Consent Management (3.0.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: weight
el: βάρος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Text
el: Κείμενο

en: Always
el: Πάντα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Regular expression
el: Κανονική έκφραση
