Klaro Cookie & Consent Management (3.0.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: weight
fil: bigat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas
