Klaro Cookie & Consent Management (3.0.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Domain
km: ដែន

en: Close
km: បិទ
