Klaro Cookie & Consent Management (3.0.3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: weight
sl: teža

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: Domain
sl: Domena

en: Close
sl: Zapri
