Klaro Cookie & Consent Management (3.0.3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: Description
ug: بايانى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text
ug: تېكىست

en: Close
ug: يېپىش

en: Customize
ug: خاسلاشتۇرۇش
