Klaro Cookie & Consent Management (3.0.4) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: weight
ca: amplada

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Manage
ca: Gestiona

en: Always
ca: Sempre

en: Domain
ca: Domini

en: Security
ca: Seguretat

en: Close
ca: Tanca

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Accept
ca: Accepta

en: Customize
ca: Personalitza

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Styling
ca: Estil

en: Powered by
ca: Funciona amb
