Klaro Cookie & Consent Management (3.0.4) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: weight
eu: pisua

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Always
eu: Beti

en: Domain
eu: Domeinua

en: Close
eu: Itxi

en: Services
eu: Zerbitzuak
