Klaro Cookie & Consent Management (3.0.4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: weight
nn: vekt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Close
nn: Lukk
