Klaro Cookie & Consent Management (3.0.4) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Manage
oc: Gerir

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Always
oc: Totjorn

en: Domain
oc: Domeni

en: Close
oc: Tampar

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: Accept
oc: Acceptar

en: Services
oc: Servicis
