Klaro Cookie & Consent Management (3.0.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை
