Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Advanced
hr: Napredno

en: Domain
hr: Domena

en: General
hr: Općenito

en: Attachments
hr: Privitci
