Klaro Consent Management (8.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: weight
te: భారం

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: days
te: రోజులు

en: OK
te: సరే

en: General
te: సాధారణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Sources
te: మూలాలు

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: Decline
te: తిరస్కరించు
