Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Lists
sv: Listor

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: About
sv: Om

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
