Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: About
lv: Par
