Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்

en: About
ta: பற்றி
