Kliens (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: edit
fr: modifier

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
