Kliens (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás
