Kliens (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
