Kliens (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity Reference
ja: エンティティ参照
