Kliens (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: On
th: เปิด

en: edit
th: แก้ไข

en: Off
th: ปิด

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
