Kliens (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
