Kliens (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: edit
sk: upraviť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
