Kliens (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
