Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Custom
he: מותאם

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Text value
he: ערך טקטואלי
