Klipfolio field (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Theme
nl: Thema

en: Custom
nl: Aangepast

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Light
nl: Licht

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Dark
nl: Donker

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Textfield size: @size
nl: Tekstveldgrootte: @size
