Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Theme
ar: حلة

en: Custom
ar: مخصص

en: Fixed
ar: ثابت

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
